kdo jsme?

Jsme SUSHI SAPA. Společně s BISTRO SAPA jsme pro vás v centru Liberce připravili food koncept, který v sobě skrývá chutě a vůně daleké Asie. Tedy místa, odkud pocházíme. V SUSHI SAPA ochutnáte japonské speciality, které pro vás náš sushi chef připravuje z lahodně čerstvých ingrediencí  přímo před vámi a vy se tak můžete podívat na umění přípravy sushi a dalších specialit. Vedle těchto pokrmů si můžete objednat i z nabídky BISTRA SAPA,


A jak to vše začalo? 

Přání otevřít si bistro bylo v našich myšlenkách dlouho. Splnil se náš sen a v centru Liberce jsme v roce 2020 otevřeli vietnamské BISTRO SAPA a vytvořili originální prostor pro různá setkání u dobrého jídla. Otevření SUSHI SAPA následovalo dva roky poté a my jsme moc rádi, že se k nám stále vracíte a že vám u nás chutná. Více si můžete přečíst v článku níže. 

Neotřelý design SUSHI SAPA a BISTRA SAPA dodává interiéru obou restaurací ojedinělou atmosféru. V prostorách SUSHI SAPA jsme se nechali inspirovat japonskými výšivkami, v BISTRU SAPA přírodními prvky a mozaikovou technikou. Navštivte nás a užijte si náš koncept všemi smysly! DOBROU CHUŤ!

Hlavní roli v logu SUSHI SAPA převzal křížek. Ten vychází z tradiční japonské výšivky Sashiko a patchworku Boro. Doplňuje jej batika Shibori.